NOWA STRONA WWW

Witam wszystkich na mojej nowej stronie. Ufam, ze okaże się pomocna i inspirująca. Poniżej kilka użytecznych informacji co i gdzie można znaleźć…

Witam wszystkich na mojej nowej stronie. Ufam, ze okaże się pomocna i inspirująca. Życzę wszystkim odwiedzającym satysfakcji.

Zapraszam do zakładki GABINET gdzie oferuje wsparcie rodzicom i dzieciom, także online. Tutaj oprócz informacji o moim gabinecie znajdziecie Państwo narzędzia rezerwacji konsultacji on-line, formularz wywiadu do wypełnienia przed spotkaniem ze mną oraz informacje o moich współpracownikach.

Polecam SZKOLENIA, gdzie znajdziecie opisy niektórych szkoleń stacjonarnych oraz kalendarz wszystkich planowanych  szkoleń stacjonarnych i online

W dziale PUBLIKACJE znajdziecie nie tylko moje publikacje, ale także w niektórych pozycjach linki do sklepu z wydawnictwami. Aktualnie na mojej stronie można zamówić Projekt Frenulotomia w wersji drukowanej.

Inaugurując działanie strony serdecznie dziękuje firmie Infobrand za wsparcie i pomoc w uruchomieniu strony pomimo przeciwności losu i covidowych zmagań.

Obyśmy z tej nowej formy wszyscy czerpali radość i satysfakcję.

 

Leave a Reply